Stypendia | Zespół Szkół Salezjańskich im. św. Dominika Savio w Ostródzie

Stypendia

Stypendium naukowe Fundacji „Ku Mądrości” dr Anny Dux
Fundacja "Ku Mądrości" im. dr Anny Dux powstała w marcu 2003 roku. Jest wynikiem współpracy Salezjanów z panią Anną Dux, której pragnieniem było wspieranie młodzieży zdolnej, nie posiadającej wystarczających środków materialnych na naukę. Fundacja od kilku już lat przeznacza dla uczniów naszej szkoły środki na stypendia naukowe.
Decyzję o przyznaniu stypendium na kolejny rok szkolny Fundacja podejmuje po zgłoszeniu wniosków (szczegóły na stronie www.fundacja.sdb.pl). Stypendium przyznawane jest na jeden rok. Do końca października bieżącego roku szkolnego kandydaci składają właściwe dokumenty w sekretariacie naszej szkoły wraz z podaniem do dyrektora szkoły.

O szkole

Szkoła Podstawowa, Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Dominika Savio ma siedzibę w Ostródzie przy ul. Św. Dominika Savio 1, są szkołami katolickimi, prowadzonymi przez Zgromadzenie Salezjańskie.
więcej

Kontakt

ul. św. Dominika Savio 1
14 - 100 Ostróda
  • tel.: (89) 646-41-46
  • fax: (89) 642-28-43
więcej

E-mail

Jeśli masz konto, to kliknij poniżej aby się zalogować.
Zaloguj się